Nalaganje...

USA Imigračný Program Lotérie DV-2021 
OFICIÁLNE USA ZELENÁ KARTA lotérie REGISTRÁCIA
VSTUP ROK 2019
Žiť, pracovať, študovať, občianstvo a podnikať v USA

OFICIÁLNE USA ZELENÁ KARTA lotérie REGISTRÁCIA VSTUP

Vitajte na USGC.org a USA zelená karta lotérie Registrácia a informačné centrum. S USGC.org môžete podať elektronickú prihlášku Diversity Visa ods EDV) pre USA zelenej karty Aplikácie lotérie - USAGC, tiež známy ako USA DV-lotérie. Oficiálna americká lotérie DV imigračné a naturalizační program si šance emigrovať do USA, kde môžu žiť, pracovať, robustný, stať sa občanom USA a vezmite rodinu do Spojených štátov amerických.

       USGC - US Green Card Lottery (Lotéria DV-) - je oficiálny americká vláda sponzorovala program.Je to rýchle a právne šancu žiť pracovať a študovať v USA na seba a svoju rodinu a stať sa občanom USA. USGC - USA zelená karta Visa Lottery Rozmanitosť je právny spôsob, ako získať občianstvo USA. 

USA Zelená Karta Lotérie Registrácia Rok 2019
Americká Imigračná a Naturalizační Program 
Použiť pre Úradný DV Lottery 2021

Na začatie tohto procesu, KLIKNITE NA

  Start your US Green Card Lottery Registration

A zadajte svoje údaje.

O USGC - Americká lotérie o Zelenú Kartu

ZELENÁ KARTA lotérie VSTUP 
Iba Elektronická prihláška Green Card Lottery (Diversity Visa) môžu byť prijaté na šancu vyhrať a stať sa americkým občanom. Všetci víťazi a ich rodinní príslušníci sú schopní žiť, pracovať, a štúdium v Spojených štátoch a stať sa americkým občanom!

ZELENÁ KARTA lotérie je oficiálnym Vládny program 
USA Kongresu poverený rozmanitosť prisťahovalcov Visa programu sa podáva každoročne ministerstvom zahraničia a vykonaný za podmienok § 203 ods c) zákona o prisťahovalectve a občianstvo (INA). 
§ 131 zákona o imigrácii z roku 1990 (hospoda. L. 101 - 649), v znení INA 203 a stanovuje triedy prisťahovalcov známych ako "Rozmanitosť prisťahovalcov. § 203 (c) INA poskytuje maximálne 55.000 rozmanitosti vízach (DVS) každý fiškálny rok majú byť sprístupnené osobám z krajín s nízkou mierou imigrácie do Spojených štátov.

AKO TO FUNGUJE? 
Ročné americké zelenej karty Visa Lottery Rozmanitosť programu je k dispozícii víza osobám, ktoré spĺňajú jednoduchá, ale prísna a požiadavky na spôsobilosť. Počítač-tvoril, Náhodne si vyberie víťaza lotérie Kresba na DVS. Víza sú rozdelené medzi šesť geografických oblastí, 
S väčším počtom víz ísť do regiónov s nižšou mierou prisťahovalectva, a bez víza bude pre štátnych príslušníkov krajinách, odkiaľ viac ako 50.000 prisťahovalcov do Spojených štátov po dobu posledných piatich rokov. V každom regióne, žiadna jediná krajina dostať viac ako sedem percent z dostupných DVS v priebehu jedného roka.

USA Zelená Karta Lotérie Registračné žiadosť Rok 2019
Elektronická USA Rozmanitosť Visa Lottery Program Vstup 
pre DV 2021 na USGC organizácie

Na začatie tohto procesu, KLIKNITE NA 

Start your US Green Card Lottery Registration

To je USA Green Card Lottery 2019 Registrácia Service Center
Pre The Official Diversity Immigrant Visa program lotérie (DV-Lotérie 2021)
po Zadaní Electronic Diversity Visa Lottery Prihláška (eDV Form)